0.00 EUR
Reģistrēties

Pirkšanas noteikumi

Lūdzam iepazīties un akceptēt interneta veikala ofiss24.lv  piedāvāto preču pirkšanas noteikumus.

1.  Tā kā ofiss24.lv preču pārdošana tiek veikta ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” (PTAL) 10.pantu, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums .

2.  Interneta veikalā ofiss24.lv  visas preču cenas norādītas ieskaitot uz doto brīdi spēkā esošo Pievienotās vērtības nodokli (PVN). Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.

4. Veicot pasūtījumu, jānorāda e-pasta adrese, uz kuru klientam nosūtīt rēķinu u.c. nepieciešamo dokumentāciju.

5. Pasūtot preci, piedāvājam piegādi visā Latvijā ar kurjerpastu Jūsu norādītajā adresē, maksa 5 EUR.   Preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.

6. Pirms sākt izmantot iegādāto preci, rūpīgi iepazīstieties ar preces lietošanas instrukciju un lietojiet preci tikai saskaņā ar ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” (PTAL) un Ministru kabineta noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK noteikumi Nr.255) nosaka, ka pircējam ir tiesības vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces iegūšanas valdījumā (piegādes brīža) neminot iemeslu un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

PTAL 12.panta 11.daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā: „Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.”  Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.  ofiss24.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, vai kā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu, piemēram, izmantojot Atteikuma veidlapas paraugu  jāinformē SIA MINAPA, juridiskā adrese Kr.Barona iela 32, Rīga, LV-1011, telefons +371-25577822, e-pasts info@ofiss24.lv par lēmumu atteikties no šī līguma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, paziņojums par atteikuma tiesību izmantošanu jānosūta pirms atteikuma tiesību terrmiņa beigām.

8. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” (PTAL) normām un reglamentējošajām Ministru kabineta noteikumu Nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK noteikumi Nr.631).

9. PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

10. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA MINAPA saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

11. Mārketinga aktivitātes:

11.1. ofiss24.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

11.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā ofiss24.lv, Jūs automātiski piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu  no ofiss24.lv

Ja vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā  sūtiet pieteikumu uz e-pastu  info@ofiss24.lv- izmaiņas sistēmā notiek 48 stundu laikā.

12. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā ofiss24.lv var tikt mainīti bez brīdinājuma.

13. Interneta veikalā ofiss24.lv apskatāmo preču aprakstam, fotogrāfijām un preces tehniskajiem parametriem ir informatīvs raksturs. Lai precizētu preces raksturojumu un novērstu pārpratumus, lūdzam sazināties pa e-pastu: info@ofiss24.lv vai telefonu +371-25577822.

Drošības kods