0.00 EUR
Reģistrēties

Preces izvēle

  1) Preces pasūtīšana iespējama bez reģistrācijas, taču reģistrētiem lietotājiem ir ērtāk veikt atkārtotu pirkumu, jo nav atkārtoti jāievada savi dati.

2) Preces izvēle iespējama divos veidos - Meklēšanas logā ievadot meklējamās preces pilnu vai daļēju nosaukumu vai Katalogā izvēloties interesējošo preču kategoriju un apakškategoriju. Ar Filtri palīdzību varat precizēt preču izvēli pēc cenas diapazona vai preču specifikācijas.

3) Spiežot taustiņu SKATĪT, iegūstiet informāciju par interesējošo produktu (pamatinformācija, apraksts, saistītās preces, līdzīgās preces, pieejamība noliktavā).

4) Produktiem, kuriem ir piejami dažādi izmēri, krāsas, vai citi parametri, izvēlieties sev interesējošo no saraksta. Ievadiet nepieciešamo preces daudzumu (ja lielāks par 1), pēc tam spiediet taustiņu PIRKT.

5) Lai apskatītu un noformētu pirkumu, spiediet uz Iepirkumu groza ikonas. Šinī solī varat koriģēt pasūtāmo preču skaitu, ievadot vēlamo daudzumu. Sistēma automātiski veiks izmaiņas skaitā un cenā. Ja vēlaties pievienot vēl kādu preci, spiežiet taustiņu TURPINĀT IEPIRKTIES. Nepareizi izvēlētu preci var izņemt no groza ar krustiņu pretīm attiecīgajai precei. Kad esiet izvēlējušies visas nepieciešamās preces, spiežiet taustiņu NOFORMĒT PASŪTĪJUMU.

6) Aizpildiet pasūtījuma noformēšanas laukus -  ar sarkanu zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti!  Sadaļā komentāri varat norādīt ar pasūtījumu vai piegādi saistītas nianses. Vēlreiz pārbaudiet, vai visi dati ir pareizi un spiediet taustiņu APSTIPRINĀT MAKSĀJUMU.

Apsveicam, Jūsu pasūtījums ir noformēts! 

Uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu apmaksai. Tuvākajā laikā ofiss24.lv pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu pasūtījuma detaļas!

Drošības kods